שירותי סיעוד בבית

בעבר, אדם שהפך לסיעודי היה צריך לעזוב את ביתו כדי שיוכל לקבל את הטיפול המתאים במוסד מתאים. לעיתים, מדובר היה בבית אבות סיעודי ממשלתי ולעיתים היה מדובר במוסד פרטי טיפולי או שיקומי. כיום, ישנה אפשרות הרבה יותר מוצלחת ונעימה – אפשרות שנקראת שירותי סיעוד בבית. זהו שירות חשוב שאינו רק מוזיל את העלויות עבור האדם הסיעודי (לרוב מדובר בקשיש). באמצעות שירותי סיעוד פרטיים מקבל המטופל את הטיפול הטוב ביותר על פי צרכיו, בלי להחליף מקום מגורים ותוך שמירה על איכות חיים גבוהה ככל הניתן.

טיפול מסביב לשעון
חברות סיעוד מובילות כגון שירה שירותי סיעוד מתמחות באספקת שירותי סיעוד בבית ברמה גבוהה ובסטנדרטים מקצועיים גבוהים. המטופל מקבל טיפול מסביב לשעון, על פי צרכיו, על פי מצבו הגופני ובהתאם לכושרו המנטאלי. חברת סיעוד בבית מסוגלת לספק טיפול בכל הנושאים הקשורים לניקיון ולהיגיינה, למתן תרופות, להכנת האוכל ולהאכלה. המטפלים הסיעודיים מסייעים כאשר המטופל זקוק לעזרה בהתלבשות, ביציאה מהבית לטיול, לסידורים או לפגוש חברים. כיום, איכות החיים של האדם הסיעודי יכולה להיות גבוהה, כאשר אין צורך לוותר על תחביבים קטנים ועל הנאות החיים, והכל – בבית.

יש מי שדואג
פעמים רבות, מי שמחפש שירותי סיעוד בבית הם אותם קרובי משפחה הדואגים לאבא או לאימא שבעבר גידלו, דאגו ופרנסו. מכיוון שהילדים אינם יכולים לדאוג להוריהם בכל רגע, בכל שעה משעות היממה, עולה הצורך במציאת חברת סיעוד בבית שתסייע בכל עניין ובכל מצב, ממש כאילו מדובר בקרוב משפחה של המטפל או של המטפלת.

כאשר מזמינים שירותי סיעוד בבית, כדאי לעשות זאת באמצעות חברה מקצועית ואמינה, מנוסה ואחראית. חשוב שתהיה האפשרות למצוא את המטפל או את המטפלת, על פי ההעדפות של כל מטופל סיעודי. חשוב שתהיה בין המטפל לבין המטופל תקשורת טובה, כימיה. חשוב שתהיה הרגשה שבאמת יש למי לפנות, יש אוזן קשבת, יש מי שדואג.

אם אתם זקוקים לפתרון עבור ההורים המבוגרים, אם נחוצים לכם שירותי סיעוד פרטיים, אם יש צורך בעזרה ובטיפול בשל אובדן כלשהו של העצמאות הפיזית או המנטלית – פנו בהקדם לשירה שירותי סיעוד וקבלו מענה מכל הלב. 
מידע נוסף:
מידע נוסף:
מידע נוסף:
חברות סיעוד  
שירותי סיעוד בבית  
אחיות סיעוד  
טיפול בקשישים  
בתי אבות  
בתי אבות פרטיים  
שירותי סיעוד בבית  
בתי אבות ודיור מוגן  
מטפלת סיעודית  
טיפול סיעודי  
שירותי סיעוד  
מטפלת לאדם סיעודי  
עובדים זרים לסיעוד  
עובד זר סיעודי  
עזרה סיעודית  
אחות לאחר ניתוח  
אחיות סיעודיות ללילה  
אחיות פרטיות ללילה  
אחיות פרטיות  
מטפל פרטי 24/7  
מטפלת סיעודית ישראלית  
מטפלת פרטית 24/7  
מטפלת פרטית  
שירותי אחיות  
מחפשים מטפל סיעודי זר ליקירכם?
התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואחד המומחים של שירה שירותי סיעוד ישוב אליכם ויעניק לכם את כל המידע לו את זקוקים.

אנו נסייע לכם ונבחר יחד אתכם מטפל מוסמך ומקצועי שיטפל ביקירכם במסירות, ובעיקר מישהו שתוכלו לסמוך עליו ולהיות בטוחים שיקירכם נמצא בידיים טובות ומסורות.
 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות