שירותי טרום סיעוד

סיוע מיידי ליקירכם - ללא התחייבות וללא תשלום
 
לצערנו, במרבית המקרים נזקקים בני אדם לטיפול סיעודי באופן פתאומי וללא הכנות מוקדמות, מצב הגורם לרבים מהמטופלים להישאר בתקופה הראשונית ללא סיוע, זאת בשל העובדה שתהליך קבלת גמלת הסיעוד מביטוח לאומי נמשך לרוב כ- 6 שבועות.
 
על הפער הזה, בין הצורך בטיפול סיעודי מיידי ועד קבלת ההחלטה על זכאות לגמלה, מגשרים שירותי טרום הסיעוד. בשירה שירותי סיעוד נוודא שהרצף הטיפולי של יקירכם לא ייפגע ונעניק לכם ולו את כל התמיכה, הסיוע והטיפול הדרושים בתקופה הראשונה, עד קבלת התשובה מביטוח לאומי. והכול - ללא תשלום וללא התחייבות מצדכם.  
 

מהם שירותי טרום סיעוד ומה הם כוללים?

שירותי טרום סיעוד ניתנים כאמור למטופלים הזקוקים לעזרה סיעודית באופן מיידי ושהטיפול בתביעתם לגמלת סיעוד מול ביטוח לאומי טרם הסתיים.

עם יצירת הקשר עמנו, צוות מקצועי של שירה שירותי סיעוד הכולל אחות ועובדת סוציאלית יגיע לבית יקירכם על מנת להעריך ולבדוק את תפקודו, מצבו הגופני ועוד. בדיקה זו תקבע למעשה את מספר שעות הסיעוד השבועיות להן יקירכם יהיה זכאי עד קבלת התשובה מביטוח לאומי.
בנוסף, נברר בביקור זה האם יש ליקירכם צרכים מיוחדים, הכול כדי שנוכל להתאים לו את המטפלת המתאימה ביותר למצבו ולצרכיו הייחודיים.
 
במקביל, נספק לכם את כל המידע החשוב והנחוץ אודות תהליך הגשת הבקשה לגמלת הסיעוד מביטוח לאומי: נדריך ונסייע לכם מול הרשויות, במילוי הטפסים הדרושים, בהגשתם לביטוח לאומי ועוד, עד קבלת תשובה בדבר הזכאות לגמלה ותחילת הטיפול הסיעודי השגרתי ביקירכם. 
 
מידע נוסף:
יקירכם זקוק לטיפול סיעודי מיידי?
צרו עמנו קשר עוד היום על מנת שיקירכם יקבל את הטיפול לו הוא זקוק מצוות המטפלות המקצועי והמסור של חברתנו, ובנוסף כדי שנתחיל לטפל יחד עמכם בתהליך הגשת הבקשה לגמלת סיעוד.

הכול ללא התחייבות וללא תשלום.
 
מידע נוסף:
מטפלת סיעודית  
מטפלים סיעודיים זרים - כל היתרונות  
אחות פרטית בבית חולים  
טיפול סיעודי בבית המטופל  
שירותי טרום סיעוד  
מבחן התלות - ADL  
קצבת הסיעוד לקשישים  
כיצד לבחור בית אבות?  
עזרה סיעודית לניצולי שואה  
 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות