מטופלים אשר שוכבים בבית חולים, מקבלים במהלך היום את כל תשומת הלב האפשרית. מסיבות מובנות, שכן אז יש יותר אחיות ורופאים במחלקה, בני משפחה נמצאים, קל יותר לשים לב למה שקורה עם כל מטופל ומטופל. מה עוד שבמהלך היום, זה זמן הטיפול האמיתי במטופל.

אך מה קורה בלילה? בדרך כלל, בשעות אלו, ברוב המחלקות, יש צוות אחיות מצומצם וצוות רופאים תורן, לא יותר מזה. מן הסתם המטופלים אמורים לישון ולא לקבל טיפולים. אך במקרים רבים הם צריכים להיות בהשגחה. כאן נכנס שירות אחיות לילה. שירות פרטי שניתן להזמין לבית החולים וכן הביתה, במטרה להשגיח על המטופל. שירות זה הפך להיות מאוד פופולארי במהלך השנים.

שירות אחיות לילה להשגחה בבית חולים או בבית, הוא לא שירות שנועד להחליף את האחיות (במקרה של בית חולים), אלא הוא בא כמין צוות עזר שנועד להקל בני המשפחה, במקום שהם יישארו וישגיחו על המטופל, הרי שיש צוות אחיות שעושה זאת. צריך לזכור, שבמחלקות רבות לא נהוג לאפשר, גם לבני המשפחה לישון וללון במקום מאחר וזה עלול להפריע.

שירות אחיות לילה מאפשר לבני המשפחה לדעת, שבכל רגע נתון יש מישהו עם יקיריהם. במקרה כזה, אם חס וחלילה קורה משהו, חס וחלילה יש התדרדרות במצב או שיש צורך בפעולה מהירה, הרי שיש אחיות משגיחה שדואגת לעדכן את הצוות במקום. צריך לזכור, הרבה פעמים אם קורה משהו, לוקח זמן עד שהצוות במקום שם לב לזה, במיוחד אם הצוות עושה בדיוק סיבוב במחלקה או אם אין מצלמות שמתעדות מה קורה בחדרים.
שירותי אחיות הוא דבר יחסית חדש, במובן הזה שעד לפני כמה שנים בתי החולים לא הסכימו להכניס אחיות פרטיות לשטחם, אך עם הזמן, כתוצאה מצורך חברתי ומשיקולים כלכליים, זה התאפשר. כך היום לא מעט משפחות שוכרות שירות אחיות לילה להשגחה בבית חולים ואכן מטופלים רבים נהנים משירות השגחה במשך 24/7 , לכל עניין שהם צריכים.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. צוות שירה שירותי סיעוד ישמח לעמוד לרשותכם. אנחנו מספקים שירותי אחיות ברמה הגבוהה ביותר שיש. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר וכן במייל. אצלנו תוכלו למצוא אחיות מנוסות, וותיקות, אשר ישמחו לטפל בבני המשפחה שלכם בבית חולים או בבית. 

שירותי אחיות

 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות