לא פעם משפחות רבות מתלבטות בתוך עצמן, האם בשביל לטפל בבן משפחה מבוגר שזקוק להשגחה של 24 שעות, יש לשכור מטפל או שמא להשאיר את זה בתוך המשפחה. יש משפחות שמתלבטות גם בשאלה האם עדיף מטפל או מטפלת, הרי יש הרבה יותר מטפלות ממטפלים. במאמר זה נסביר בקצרה מדוע נכון להזמין גורם חיצוני ומוסמך שישגיח את המטופל ומדוע נכון שזה יהיה מטפל.

בשביל להבין את המשמעות של עבודת מטפל פרטי 24/7, נציג בקצרה מה בדיוק הוא עושה. למעשה מדובר במטפל שעוזר למטופל לבצע כל דבר כמעט, החל מרחצה, אוכל, ניקיון, החלפת תחבושות אם יש צורך, מתן תרופות, ניוד, תקשורת ועוד. הכל תלוי במצבו של המטופל ובמה שהוא יכול לעשות בפועל. מדוע על עבודה מאוד סיזיפית שרק מטפלים פרטיים 24/7, יכולים לעשות. הרי בן משפחה לא יכול לעשות זאת מבלי לוותר על חייו, כלומר משפחתו ועבודתו. זו הסיבה שנכון להזמין איש מקצוע שיעשה זאת, מה שעוד שאותו מטפל פרטי 24/7, הוא מוסמך בזה, הוא יודע מה עליו לעשות וכיצד.

כעת עולה השאלה, האם להזמין מטפל או מטפלת? לשאלה זו יש תשובה מאוד ברורה, שתי האפשרויות הן טובות, הבעיה היא, שבמקרים רבים נכון יותר להזמין שירות מטפל פרטי 24/7, ולו מהסיבה שמדובר במטופל, ואז מבחינת הנוחות, הרי עדיף להזמין מטפל ולא מטפלת, גם במובן הזה שתהיה הרבה פחות מבוכה ברגעים מסוימים, וגם מבחינה פרקטית, יהיה נכון יותר, למשל אם נדרש מאמץ פיזי בשביל לטפל בו. זה לא שמטפלות לא יכולות לבצע את העבודה, אך ייתכן מאוד שמטפלים יוכלו לעשות את זה בצורה יותר נוחה.

רצוי מאוד לבחור מטפל פרטי 24/7, שיש לו כימיה טובה עם בני המשפחה וכן עם המטופל, במידה וזה אפשרי, הסיבה היא, הוא אמור להיות נוכח בקירבתם זמן רב והם אמורים להיות מסוגלים לסמוך עליו. לכן חשוב שהם ירגישו איתו בנוח וגם הוא ירגיש בנוח איתם ויוכל לדבר איתם בצורה חופשית וישירה.

לסיום, אם אתם מחפשים שירות מטפלים פרטיים 24/7, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעזור לכם. שירה שירותי סיעוד מזמינים אתכם לקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות שירות זה וכיצד הוא מתבצע. ניתן לפנות אלינו באמצעות המייל, טלפון וכן דרך האתר האינטרנט של החברה. פנו אלינו עוד היום.

מטפל פרטי 24/7

 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות