משפחות רבות נאלצות להתמודד לעיתים עם מצבים בהם, אחד מבני המשפחה זקוק לטיפול צמוד 24/7. זה קורה במצבים של אחרי ניתוח, אחרי תאונת דרכים או תאונת עבודה, במקרים של מחלות קשות וכן כשמדובר בחולים סיעודיים או חולים מבוגרים שאינם יכולים לטפל בהם וזקוקים להשגחה צמודה.
לשם כך בדיוק קיים שירות מטפלות פרטיות 24/7. מדובר על שירות אשר מתבצע על ידי אחיות ומטפלות פרטיות, אשר מתמחות בטיפול בקרב אנשים אשר זקוקים לטיפולים מסוגים שונים וכן להשגחה צמודה, והן מבצעות אותו בבית הלקוח. אותה מטפלת פרטית 24/7, נמצאת עם המטופל כל הזמן, לעיתים היא גם מתגוררת במקום על מנת לטפל בו, ובמידה ואין זה אפשרי, אז ניתן להזמין שירות של מספר אחיות, כך שאחת מחליפה את השנייה בסוף כל משמרת.
במסגרת השירות,המטפלת מתעסקת בעניינים של ניקיון, אוכל, רחצה, לבוש, ניוד, מתן תרופות, החלפת תחבושות, וכן בעוד שורה ארוכה מאוד של מצבים יומיומיים, כולל טיפול רפואי במסגרת מה שמותר לה ומה שהיא יכולה לתת. חלק גדול מהשירות שהיא מעניקה הוא שירות של השגחה בפני עצמו, כלומר עצם זה שהמטפלת נמצאת עם המטופלת ומשגיחה עליו, זה כבר עניין מהותי, הרי כך היא יכולה לוודא שהכל בסדר איתו, שהוא לא צריך שום דבר ואם כן היא מספקת לו, אם יש בעיה מסוימת היא יוצרת קשר עם בני המשפחה והרופאים, היא דואגת שהוא לא יקום מהמיטה לבד באמצע הלילה, שלא יעשה תנועות חדות, שלא יסתובב ברחובות לבד ועוד.

שירות מטפלות פרטיות 24/7, מתבצע על ידי אחיות מוסמכות לכל דבר, וניתן לשכור אחיות אשר דוברות שפות שונות. החל מעברית, אנגלית, וכן רוסית, אמהרית, צרפתית ועוד כל אחד יכול לבחור את המטפלת בשפה שמתאימה לו, וכך יהיה לו ו/או לבני המשפחה קל יותר לתקשר איתה.

חשוב לזכור ששירות מטפלת פרטית 24/7, צריך להתבצע על ידי מטפלת מוסמכת, אמינה ומקצועית שהמשפחה והמטופל יכולים לסמוך עליה, שכן היא אחראית באופן כמעט בלעדיה על הטיפול בו.

לסיום אם אתם מחפשים שירות מטפלות פרטיות 24/7, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. שירה שירותי סיעוד מעסיקה מטפלות ואחיות ברמה הגבוהה ביותר שיש, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בעניין. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון, מייל או דרך אתר החברה. פנו אלינו עוד היום. 

מטפלת פרטית 24/7

 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות