לא פעם עולות בקרב משפחות אשר יקיריהן זקוקים למטפלים סיעודים השאלה, האם להזמין מטפלת סיעודית ישראלית או מטפלת סיעודית זרה. להבדיל מתחומים רבים אחרים, הרי שבתחום הסיעוד שאלה זו היא מהותית, לא רק בגלל שיש אפשרות לבחור אלא גם שיש לכך משמעויות מבחינת המחיר וכן מבחינת אופי העבודה עם המטופלים.

כשמשפחה זקוקה למטפלות סיעודיות ישראליות או זרות, ברור מאליו שמדובר ברגע לא קל עבורה, זה אומר שאחד מבני המשפחה נמצא במצב בו הם לא יכולים לטפל בו באופן סדיר, סיטואציה שהיא לעולם לא פשוטה. אף אחד מאיתנו לא רוצה לראות את אחד מבני המשפחה שלנו קמל ואין לנו מה לעשות בעניין. לכן בחירה של מטפלת סיעודית ישראלית או אחרת, היא עניין רגיש, אנחנו רוצים לבחור את הטוב ביותר, מטפלת או מטפל שיעניקו לו טיפול מסור, מכל הלב, טיפול איכותי, גם אם לא ישנה את מצבו הרי שלפחות ימנע התדרדרות או יאפשר לו לחיות את חייו בכבוד.

השאלה האם לבחור מטפלים סיעודיים ישראלים או מטפלים סיעודיים זרים, כאמור נוגעת גם לעניין הכספי וגם לעניין אחר, עצם הטיפול. מבחינה כספית, צריך לזכור שמצד אחד, עלויות השכר של מטפלים ישראלים גבוהות יותר מאשר במקרה של מטפלים סיעודיים זרים. מצד שני, אחזקת מטפלת סיעודי זר, עולה הרבה יותר. מאחר וצריך לדאוג לו לביטוח, לינה, אוכל, וכן עצם התשלומים השונים שצריך בשביל האישורים לעבודתו. אומנם ביטוח לאומי וביטוח סיעודי פרטי עוזרים, אך ניתן להשתמש בהם גם לצורך העסקת מטפלים סיעודיים ישראלים.

לגבי אופי הטיפול, ברור מאליו, שהרבה יותר נוח לעבוד עם מטפלת סיעודית ישראלית מאשר עם מטפלת זרה. היא דוברת את השפה, היא מכירה את התרבות, המשפחה יכולה לתקשר איתה בצורה יותר נוחה, קל יותר לברר המלצות אודותיה, ועוד. כלומר כל העבודה איתה, פשוטה ונוחה יותר. לכן משתלם יותר לעבוד עם מטפלת סיעודית ישראלית, בוודאי אם מדובר במישהי שיש לה ניסיון רב בתחום וגישה רחבה לנושא.

אם אתם רוצים לדעת עוד על העסקת מטפלים או מטפלות סיעודיות ישראליות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. שירה שירותי סיעוד מתמחה בהעסקת מטפלים ומטפלות סיעודיים לכל עניין שהוא. ניתן ליצור איתנו קשר דרך הטלפון או במייל, ואנחנו נשמח לעזור לכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום והצוות שלנו יעמוד לרשותכם. 

מטפלת סיעודית ישראלית

 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות