ייעוץ והשמה בבתי אבות ובדיור מוגן

דואגים לסביבת המגורים של יקירכם

ילדים להורים מבוגרים עומדים לא פעם בפני החלטה לא פשוטה - איזה בית אבות או דיור מוגן הוא הנכון והמתאים ביותר להוריהם?

אם גם אתם מתלבטים בשאלה זו ומעוניינים להעניק להוריכם את פתרון המגורים הראוי והמתאים ביותר - שירותי הייעוץ וההשמה בבתי אבות ובדיור מוגן של שירה שירותי סיעוד יעניקו לכם את כל הסיוע והייעוץ הנחוצים בטרם תקבלו את ההחלטה הנכונה: נסייע לכם בחיפוש בתי האבות, נבחן יחד עמכם את התאמתם ליקירכם ולצרכיו, נסייר עמכם במקומות שנראים לכם מועמדים ומתאימים, עד קליטתו והשתלבותו המלאה של יקירכם במקום המגורים החדש שתבחרו. 

מה כוללים שירותי ההשמה והייעוץ שלנו?
נתחיל במפגש ראשוני בו נכיר את יקירכם: נלמד על שגרת יומו, על צרכיו הבריאותיים והרפואיים, על מידת עצמאותו, נבקש לשמוע על הציפיות שלכם ושלו מבית האבות ועוד. בנוסף, נשאל אתכם אם יקירכם זקוק לצרכים מיוחדים, למשל האם הוא נזקק למחלקה סיעודית, לחדר עם צרכים מיוחדים, להשגחה צמודה / חלקית ועוד.

במפגש הראשון נבקש גם להכיר אתכם - בני המשפחה שאמורים להמשיך לנהל את שגרת חייהם ולבקר את יקירם בתקופת שהותו בבית האבות. לכן, חשוב שתספרו לנו גם על הצרכים החשובים לכם כגון קרבה גיאוגרפית ונגישות לבית האבות, יכולת כלכלית (כדי שנוכל לבחור מסגרת המתאימה לתקציבכם) ועוד. אנו מצידנו נספר לכם את כל המידע החשוב הקשור בהתאמת בית אבות או מסגרת הדיור המוגן ליקירכם. 

לאחר שנכיר את יקירכם ואתכם היטב ונוודא שקיבלתם את כל המידע הרלוונטי, נוכל להתחיל במלאכת בחירת בית האבות: צוות המומחים שלנו ימפה יחד עמכם בתי אבות פוטנציאליים, כאלה שיתאימו ליקירכם וגם יתחשבו בפרמטרים החשובים לכם.

מרבית הסיכויים שבשלב זה נמצא מספר מקומות שעשויים להתאים לכם. במצב בו תתלבטו בין 2 בתי אבות או יותר נפרוס בפניכם את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם ונתעמק בכל הפרטים החשובים שיסייעו לכם בבחירה: אופי האוכלוסייה, פעילויות הפנאי והחברה בכל אחד מבית האבות ועוד.

חושבים שאחד מבתי האבות מתאים ליקירכם? 
חשוב לנו שתתרשמו ממנו בעצמכם. נקבע לכם סיור בבית האבות, בו נלווה אתכם ונתרום מניסיוננו: נכווין אתכם, נסביר מה חשוב לבדוק ונסייע לכם בתקשורת עם צוות בית האבות. 

רק לאחר שתהיו בטוחים בבחירתכם נתפנה למלאכת ההרשמה הכוללת מילוי טפסים, פריסת תשלומים ועוד. בשלב הסופי (והחשוב ביותר) נוודא כי תהליך המעבר מתבצע על הצד הטוב ביותר, עד קליטתו המלאה בבית האבות.  

מחפשים בית אבות ליקירכם?
המומחים של שירה שירותי סיעוד עומדים לרשותכם וידאגו להסיר את אי הוודאות והחששות. נעניק לכם את כל הייעוץ וההכוונה שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה החשובה על סביבת המגורים העתידית של יקירכם.
 
במפגש הראשון...
 
במפגש הראשון נבקש גם להכיר אתכם - בני המשפחה שאמורים להמשיך לנהל את שגרת חייהם ולבקר את יקירם בתקופת שהותו בבית האבות.
לכן, חשוב שתספרו לנו גם על הצרכים החשובים לכם כגון קרבה גיאוגרפית ונגישות לבית האבות, יכולת כלכלית (כדי שנוכל לבחור מסגרת המתאימה לתקציבכם) ועוד.

אנו מצידנו נספר לכם את כל המידע החשוב הקשור בהתאמת בית אבות או מסגרת הדיור המוגן ליקירכם. 

 
 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות