טיפול סיעודי בבית המטופל

כי באמת אין כמו בבית...
 
'ביתו של אדם הוא מבצרו' או 'אין כמו בבית' הינם ביטויים שגורים בפי אנשים רבים המבקשים לתאר את הביטחון והנוחות שמעניק ביתו של האדם. אמירות אלה, הנכונות בשגרה, נכונות על אחת כמה וכמה גם בזמנים לא פשוטים ושגרתיים כגון תקופות בהן אדם זקוק לעזרה רפואית ולטיפול סיעודי.
 
בזמנים אלה, אחת הסוגיות המרכזיות המעסיקות את קרובי משפחתו של האדם הסיעודי היא השאלה מהו המקום הנכון והמתאים ביותר להעניק לו את הטיפול והיכן הוא יחוש הכי בנוח: במסגרת סיעודית כגון בית אבות או אולי בביתו שלו - עם מטפלת סיעודית פרטית. 
 
כדי לענות על שאלה זו חשוב לזכור שיש לבחון כל מקרה לגופו וכי במרבית המקרים מה שיכריע את הכף יהיו מצבו הבריאותי של המטופל וכן המלצת הצוות הרפואי המקצועי.
אך מעבר לכך, לטיפול סיעודי בבית יש מגוון יתרונות משמעותיים ובראשם היכולת להישאר בסביבה הנוחה והבטוחה של האדם הסיעודי, ומצד שני - ההימנעות ממעבר למסגרת חדשה ואינה מוכרת המלווה בזעזועים וקשיים רבים, ביניהם קשיי התאקלמות.
 
כדי להימנע ממגוון הקשיים הכרוכים במעבר למסגרת סיעודית חדשה בוחרות משפחות רבות לטפל ביקיריהן בביתו המוכר, זאת בסיועה של מטפלת סיעודית (או אחות פרטית במקרה הצורך) הדואגת לכל צרכיו. המטפלת הסיעודית הפרטית תסייע ליקירכם במגוון פעולות שהיה רגיל לבצע באופן עצמאי לפני שחלה הדרדרות במצבו הבריאותי, כגון אכילה, רחצה, לבוש, ניידות, ואפילו במטלות יומיומיות כגון בישול, ניקיון, סידור הבית ועוד. בואו ללמוד עוד על יתרונות המטפלת הסיעודית.


מטפלת סיעודית שתסייע ליקירכם בביתו תעניק לכם יתרונות משמעותיים רבים שעשויים לתרום לשיפור מצבו הבריאותי, הנפשי ולאיכות חייו:
  • מינימום שינויים דרסטיים וזעזועים בשגרת חייו.
  • הישארות בסביבת המגורים המוכרת והבטוחה.
  • קירבה גיאוגרפית המאפשרת לכם לבקר את יקירכם בכל רגע נתון.
  • סיוע בניידות בבית ומחוצה לו, בפעילות היומיומית ובמטלות משק הבית.
  • השגחה צמודה עפ"י הצורך - מספר שעות ביום / בשבוע, השגחה צמודה 24/7 ועוד.
  • אוזן קשבת ואשת שיח ליקירכם.
מידע נוסף:
יקירכם זקוק לטיפול סיעודי?
צוות המטפלות הסיעודיות של שירה שירותי סיעוד יעניק ליקירכם את הטיפול המסור והטוב ביותר בביתו - 24 שעות ביממה או לפרקי זמן מוגדרים מראש, בהתאם לצרכיו ולמצבו הרפואי.

צרו עמנו קשר ויחד אתכם נתאים ליקירכם את המטפלת המתאימה ביותר (או אחות סיעודית במקרה הצורך). הכול כדי שיקירכם ייהנה מכל היתרונות שמעניק לו ביתו החמים והמוכר.
 
מידע נוסף:
מטפלת סיעודית  
מטפלים סיעודיים זרים - כל היתרונות  
אחות פרטית בבית חולים  
טיפול סיעודי בבית המטופל  
שירותי טרום סיעוד  
מבחן התלות - ADL  
קצבת הסיעוד לקשישים  
כיצד לבחור בית אבות?  
עזרה סיעודית לניצולי שואה  
 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות