טיפול בקשישים

בגיל צעיר, החיים נראים קלים וקשה לדמיין מצב בו הגוף בוגד ומתחילים לאבד את יכולת התפקוד העצמאי. עם העלייה בגיל, הגוף מתחיל להיחלש וכתוצאה מתשישות, מנפילות או ממחלות מתברר שיש צורך בעזרה. שירות של טיפול בקשישים כבר איננו דבר יוצא דופן במציאות של ימינו. הורים שמחפשים מטפלת סיעודית לקשישים הם מחזה נפוץ. הבשורות הטובות הן שכיום קל למצוא טיפול מקצועי ואפשר לשמור על הכבוד ועל ההרגשה הטובה גם בגיל המבוגר מאוד, גם בסביבה המוכרת – בבית.

טיפול על פי הצרכים

שירות של טיפול בקשישים יכול לכלול רבדים שונים. הטיפול צריך להתבצע באופן אישי על פי צרכיו של הקשיש או על פי צרכיה של הקשישה. שירותי סיעוד לקשישים נקבעים בהתאם למידת העצמאות של המטופל – הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית.

כאשר רוצים להבין מה בדיוק כולל טיפול בקשישים, הרי שמדובר בעזרה ובסיוע בכל אותן פעולות שהפכו לקשות, למסובכות או לבלתי אפשריות בשל הירידה ביכולת התפקוד או בשל ירידה אפשרית ביכולת המנטלית. מטפלת סיעודית לקשישים שיכולה להיות מקומית או עובדת זרה מסייעת למשל:
  • בהכנת האוכל ובהאכלה, כמו גם במתן תרופות על פי הוראות הרופא.
  • בניידות – ליווי המטופל לטיול בגינה, לסידורים או לרופא. הליווי מתבצע כשהמטופל נעזר בהליכון, בכיסא גלגלים ולעיתים אפילו הולך עצמאית ונשען על זרועה של המטפלת. 
  • בשמירה על היגיינה – רחצה, לעיתים החלפת מוצרי ספיגה, עזרה בצחצוח שיניים או ניקוי השיניים התותבות.
  • בהתלבשות, בקימה ובישיבה. 
ליווי חברתי

מטפלים סיעודיים מספקים שירותי טיפול בקשישים שנועדו לשמור על בריאותם, על ניקיונם ועל איכות חייהם. אך חשוב לזכור: שירותי סיעוד לקשישים הם גם בעלי רובד חברתי ומשמעות אישית. המטפל הסיעודי או האחות הסיעודית הם אלה שמהווים עבור הקשיש גם אוזן קשבת, גם אנשי שיחה, חברים. משום כך, אין זה מספיק שהמטפלים יהיו אנשי מקצוע ובעלי מיומנויות. חשוב גם שתהיה כימיה טובה ותקשורת מוצלחת בין המטופלים לבין המטפלים.

מחפשים מטפלים סיעודיים איכותיים להוריכם? זקוקים לשירותי סיעוד לבית או לבית החולים? פנו לחברת שירה שירותי סיעוד וקבלו את המענה במקצועיות ובאדיבות.
מידע נוסף:
מידע נוסף:
מידע נוסף:
חברות סיעוד  
שירותי סיעוד בבית  
אחיות סיעוד  
טיפול בקשישים  
בתי אבות  
בתי אבות פרטיים  
שירותי סיעוד בבית  
בתי אבות ודיור מוגן  
מטפלת סיעודית  
טיפול סיעודי  
שירותי סיעוד  
מטפלת לאדם סיעודי  
עובדים זרים לסיעוד  
עובד זר סיעודי  
עזרה סיעודית  
אחות לאחר ניתוח  
אחיות סיעודיות ללילה  
אחיות פרטיות ללילה  
אחיות פרטיות  
מטפל פרטי 24/7  
מטפלת סיעודית ישראלית  
מטפלת פרטית 24/7  
מטפלת פרטית  
שירותי אחיות  
מחפשים מטפל סיעודי זר ליקירכם?
התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואחד המומחים של שירה שירותי סיעוד ישוב אליכם ויעניק לכם את כל המידע לו את זקוקים.

אנו נסייע לכם ונבחר יחד אתכם מטפל מוסמך ומקצועי שיטפל ביקירכם במסירות, ובעיקר מישהו שתוכלו לסמוך עליו ולהיות בטוחים שיקירכם נמצא בידיים טובות ומסורות.
 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות