חברות סיעוד

בזכות מערכת בריאות טובה, תזונה איכותית ומודעות, אנשים יכולים להגיע כיום לגילאים מופלגים. גם אנשים שהיו עצמאיים לאורך שנים, עשויים למצוא את עצמם בגיל השלישי במצב בו הם מתקשים לתפקד ללא עזרה. בתהליך החלמה, בזמן אשפוז, בשל קשיים שנובעים מגיל מבוגר, מירידה בתפקוד הגוף או מירידה ביכולות מנטליות, חברות סיעוד הן הגורם שיכול לסייע. חברות כאלה מציעות מגוון רחב של שירותים, לכל גיל ובכל רמת תפקוד.

טיפול בהיקף משתנה
חברות סיעוד מובילות, חברות כמו שירה שירותי סיעוד, יכולות להציע טיפול סיעודי בהיקף משתנה ועל פי הצורך. בין היתר, ניתן לקבל את השירותים הבאים:
  • ניתן להזמין מטפלת סיעודית מחליפה כאשר המטפלת הקבועה יוצאת לחופש.
  • ניתן לקבל שירות של טיפול סיעודי קבוע בהיקף של עשרים וארבע שעות ביממה.
  • ניתן לקבל שירות בהיקף של מספר שעות ליום, כאשר קיימת יכולת תפקוד גבוהה יחסית.
  • במקרה הצורך, יש אפשרות לקבל שירות שניתן גם על ידי אחיות מוסמכות – בבית, בבית החולים, במוסד פרטי או במוסד ממשלתי.
על מנת להעניק את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר, מעמידים לרשות המטופלים מטפלים סיעודיים מהשורה הראשונה. כל המטפלים הינם בעלי ניסיון, גישה חיובית ויכולת גבוהה ולא פחות חשוב – אמינות שאיננה מוטלת בספק.

לנצל הטבות במימון
יש הסבורים שרק בעלי ההון יכולים להרשות לעצמם חברות סיעוד מקצועיות. חשוב לדעת שהדבר אינו תמיד נכון. עבור אנשים רבים שזקוקים לטיפול סיעודי, עבור אלה שצריכים שירות של מטפלת מקצועית ומפעם לפעם גם של מטפלת סיעודית מחליפה, יש אפשרות לקבל מענה פיננסי מגורמים שונים. למי ניתן לפנות? אם קיים ביטוח רפואי סיעודי, ישנה זכאות לקבלת תגמולים בהתאם לתנאי הפוליסה ולמצבו של המבוטח. בנוסף, למי שעומד בקריטריונים יש גם אפשרות לקבל מענה מהביטוח הלאומי.

חברות סיעוד מובילות מסייעות ללקוחותיהן לקבל מידע מלא על הזכויות שלהם ועל הדרך שבה ניתן לממש אותן מול ביטוח לאומי ומול הרשויות השונות. זקוקים לשירות של מטפלים סיעודיים ברמה גבוהה? מחפשים עבור ההורים המבוגרים טיפול מסור ובשפה שלהם? זקוקים לאוזן קשבת? בחברת שירה שירותי סיעוד תקבלו את המענה ואת השירות בהתאם לצורכיכם, עבורכם ועבור היקרים לכם. 
מידע נוסף:
מידע נוסף:
מידע נוסף:
חברות סיעוד  
שירותי סיעוד בבית  
אחיות סיעוד  
טיפול בקשישים  
בתי אבות  
בתי אבות פרטיים  
שירותי סיעוד בבית  
בתי אבות ודיור מוגן  
מטפלת סיעודית  
טיפול סיעודי  
שירותי סיעוד  
מטפלת לאדם סיעודי  
עובדים זרים לסיעוד  
עובד זר סיעודי  
עזרה סיעודית  
אחות לאחר ניתוח  
אחיות סיעודיות ללילה  
אחיות פרטיות ללילה  
אחיות פרטיות  
מטפל פרטי 24/7  
מטפלת סיעודית ישראלית  
מטפלת פרטית 24/7  
מטפלת פרטית  
שירותי אחיות  
מחפשים מטפל סיעודי זר ליקירכם?
התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואחד המומחים של שירה שירותי סיעוד ישוב אליכם ויעניק לכם את כל המידע לו את זקוקים.

אנו נסייע לכם ונבחר יחד אתכם מטפל מוסמך ומקצועי שיטפל ביקירכם במסירות, ובעיקר מישהו שתוכלו לסמוך עליו ולהיות בטוחים שיקירכם נמצא בידיים טובות ומסורות.
 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות