בתי אבות

אנשים מבוגרים יכולים להיות כאלה שכוחם עוד במותניהם, אך יש גם כאלה שכוחם תש במידה כזאת או אחרת. בגיל מסוים, כאשר החיים בבית הופכים לקשים או לפעמים פשוט למשעממים, בתי אבות הם הפתרון המתבקש. כאשר מדובר באדם עצמאי, שכוחו עוד במותניו – בית אבות לעצמאיים יתאים. כאשר מדובר במי שנחלש או שנפצע, כאשר מדובר במי שיכולתו לתפקד עצמאית ירדה – בית אבות סיעודי יהיה הבחירה הנכונה עבורו.

אפשרויות המגורים

לא רק באופן השירות והטיפול קיים הבדל בין בתי אבות לעצמאיים לעומת אלה הסיעודיים. הבדל קיים גם באופי המגורים עצמם, בחדרים או ביחידות הדיור. כאשר מדובר במה שנקרא דיור מוגן סיעודי, פחות מקובל לשכן כל מטופל בחדר נפרד. המגורים דומים למדי מבחינה מערכתית לבית חולים שיקומי ובכל חדר יש שניים או שלושה מטופלים. כאשר מדובר בבית אבות שאיננו סיעודי, אפשרויות המגורים מגוונות יותר.

בתי אבות שאינם סיעודיים, כלומר אלה שמיועדים לעצמאיים, יכולים לכלול חדרי מגורים משותפים או חדרים פרטיים. כאשר קיים הרצון וקיימת האפשרות לממן זאת, אפשר גם לבחור בבית אבות יוקרתי, שבו למעשה מקבל כל דייר יחידת דיור גדולה הכוללת מטבחון, חדר מגורים וחדר אורחים. יש אפשרות גם ליחידות דיור לזוגות. אגב, כדאי להעיר שיש בנמצא בית אבות סיעודי שיכול להיות מחלקה בתוך בית אבות לעצמאיים. כך, אם חלה ירידה ביכולת התפקוד במהלך השהייה בבית האבות, אפשר לעבור למחלקה אחרת באותו בית אבות עצמו.

מתרשמים לפני שבוחרים

כאשר בודקים אפשרויות שונות של בתי אבות עבור ההורים המבוגרים, כדאי לבחון כמה וכמה קריטריונים. כדאי להתרשם מאופי המגורים, מאופי המטפלים, מסוגי השירותים השונים לרבות פעילויות פנאי וכיוצא באלה. כאשר זקוקים לפתרון מסוג דיור מוגן סיעודי, חשוב במיוחד לוודא שהמקום פועל באישור כל הרשויות המתאימות, כמו משרד הבריאות.

ראוי לציין שעבור חלק מהציבור קיימת אפשרות לקבל סיוע במימון השהות בבית האבות, במסלול שנקרא קוד של משרד הבריאות או של משרד הרווחה. אם אתם מתלבטים לגבי בתי האבות השונים, אם אתם מחפשים ייעוץ והכוונה בנושא, פנו לשירה שירותי סיעוד – מומחים למטפלים סיעודיים ובהשמה לבתי אבות בכל הארץ. 
מידע נוסף:
מידע נוסף:
מידע נוסף:
חברות סיעוד  
שירותי סיעוד בבית  
אחיות סיעוד  
טיפול בקשישים  
בתי אבות  
בתי אבות פרטיים  
שירותי סיעוד בבית  
בתי אבות ודיור מוגן  
מטפלת סיעודית  
טיפול סיעודי  
שירותי סיעוד  
מטפלת לאדם סיעודי  
עובדים זרים לסיעוד  
עובד זר סיעודי  
עזרה סיעודית  
אחות לאחר ניתוח  
אחיות סיעודיות ללילה  
אחיות פרטיות ללילה  
אחיות פרטיות  
מטפל פרטי 24/7  
מטפלת סיעודית ישראלית  
מטפלת פרטית 24/7  
מטפלת פרטית  
שירותי אחיות  
מחפשים מטפל סיעודי זר ליקירכם?
התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואחד המומחים של שירה שירותי סיעוד ישוב אליכם ויעניק לכם את כל המידע לו את זקוקים.

אנו נסייע לכם ונבחר יחד אתכם מטפל מוסמך ומקצועי שיטפל ביקירכם במסירות, ובעיקר מישהו שתוכלו לסמוך עליו ולהיות בטוחים שיקירכם נמצא בידיים טובות ומסורות.
 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות