לא מעט פציינטים אשר עוברים ניתוחים או טיפולים ארוכים בבית חולים, בוחרים לשכור שירותי השגחה פרטית בבית חולים, לצד שירות האחיות שהם מקבלים מבית החולים עצמו. יש לכך סיבות שונות אותן נציג בהמשך המאמר, ביחד עם הסבר קצר כיצד בוחרים שירות כזה בצורה חכמה.
שירות השגחה פרטית בבית חולים, הוא יחסית דבר חדש שכן מדובר באלמנט נוסף שנובע מתהליך ההפרטה שעברה מערכת הבריאות במהלך השנים. מאחר ובתי החולים הפכו עמוסים יותר, כתוצאה מגידול בתוחלת החיים לצד שיפור עצום בטכנולוגיה ובידע הרפואי, לצד זה שהמחלקות לא גדלו מבחינת כוח אדם, הרי שנוצר עומס על האחיות, לכן מטופלים שיכולים להרשות לעצמם שוכרים שירות של אחיות פרטיות, שירות זה מתחיל בבית החולים ונמשך גם לאחר מכן, כשהמטופל עובר אל ביתו.

מדוע מטופלים שוכרים שירות אחיות פרטיות?
ובכן, הסיבה הראשונה היא, כאמור העומס שנוצר על המערכת, מה שגורם לכך שאחיות לא יכולות לתת את כל תשומת הלב לכל מטופל בצורה שווה.
הסיבה השנייה היא משפחות רבות מעדיפות שתהיה אחות פרטית שתטפל ביקיריהם ותעביר להם אינפורמציה על מה שקורה, במקום שהם יעבדו בצורה ישירה מול אחיות המחלקה, אשר צריכות לטפל בכמות גדולה של מטופלים, והן מתחלפות בכל משמרת.
הסיבה השלישית, מאחר ואותו שירות אחיות פרטיות ממשיך גם בבית, לאחר הטיפול, אז נכון יותר מבחינה טיפולית שהן יעמדו לצד המטופל כבר בבית החולים. כך הן יכולות לדעת בדיוק מה קורה וכיצד יש לטפל בו.

כיצד בוחרים שירות אחיות פרטיות
הכלל הראשון הוא תמיד לבחור אחיות מנוסות, מקצועיות אשר מכירות את התחום היטב ובפרט את סוג הטיפול שהמטופל עבר ואמור לעבור.
הכלל השני הוא אחיות אשר יש למטופל כימיה טובה איתן. צריך לזכור אותן אחיות אמורות לבלות זמן רב עם המטופל, רצוי שזה יהיה בנעימים, הן איתו והן עם בני משפחתו. הם צריכים לדעת שהם יכולים לסמוך עליה ולהרגיש בטוחים איתה.
הכלל השלישי, אחיות שיכולות להעניק טיפול מסור, בכל שעה, ושמות את המטופל בראש מעניינן.

אם אתם מחפשים שירות אחיות פרטיות, זה הזמן לפנות אל שירה שירותי סיעוד. אנחנו חברה מובילה בכל הקשור לשירותי השגחה פרטית בבית חולים ובבית. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם בכל עת ובכל שלב. ניתן לפנות אלינו בטלפון וכן דרך המייל או האתר. 

אחיות פרטיות

 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות