לא מעט משפחות שוכרות אחיות פרטיות ללילה עבור יקיריהן, זאת במקרה ואלה עוברים ניתוחים קשים וזקוקים לאחות צמודה, הן בבית והן בבית החולים. שירותי אחיות פרטיות בבית חולים או בבית של הפציינטים, הוא שירות יחסית חדש, אשר החל בשני העשורים האחרונים והתרחב מאוד במהלך השנים.
עולה השאלה, מדוע פציינטים שנמצאים בבית החולים, שם יש כבר שירות אחיות של המקום עצמו, זקוקים לשירות אחיות פרטיות ללילה. אנחנו נציג במאמר זה מספר הסברים, אך לפני כן חשוב לציין, ששירות זה ניתן בהסכמה של בית חולים, כלומר אם משפחות מעוניינות לשכור שירות אחיות פרטיות בבית חולים עבור יקיריהן, הרי שעליהן לוודא עם בית החולים ועם המחלקה, האם זה מותר ואילו סמכויות יש לאחיות פרטיות ואילו לא.

מדוע משפחות שוכרות שירותי אחיות פרטיות בבית חולים?
כאמור יש לכך מספר הסברים, ראשית, כשחולה נמצא בבית חולים, ולא משנה באיזו מחלקה, הוא לא נמצא שם לבד. הוא נמצא עם עוד מספר חולים. בבתי חולים מסוימים יחס חולים-אחיות הוא נמוך, אז המצב סביר, א יש בתי חולים בהם היחס הוא גבוה ובמקרה כזה, החולים עלולים לא לקבל תשומת לב אישית כפי שהמשפחות רוצות. ולכן, הן יעדיפו שתהיה עם יקיריהן, אחות אשר תוכל לטפל באופן ישיר ומסור בבן המשפחה.
שנית, במשך שעות הלילה, לא פעם יש כמות מצומצמת יותר של אחיות. זה יכול לפגוע בשירות שהמטופלים מקבלים. לכן, הרבה פעמים המשפחות מעדיפות שתהיה אחות צמודה, במיוחד בשעות אלו, כשהם לא נמצאים שם ולא יכולים לעורר את תשומת לב האחיות לכל דבר שמתרחש.
שלוש, שירות פרטיות ללילה, מאפשר למשפחות להיות רגועות שכל דבר שקורה עם בן המשפחה יעבור לידיעתם. הרי, אם לא כל דבר האחיות של המחלקה יוכלו או ירצו לספר, לעומת זאת שירות אחיות פרטיות בבית חולים, עובד אך ורק מול המשפחה ולא מול הרופאים או בית החולים והוא אחראי למסור להם את כל המידע.
ארבע, חשוב לציין, שירות אחיות פרטיות בבית לחולים או בבית החולים, חוסך מהמשפחה את הצורך להיות כל הזמן ליד יקיריהם, וכך הם יכולים לעבוד בצורה רגילה מבלי להפסיד ימי עבודה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על שירות על שירות אחיות פרטיות ללילה בבית חולים או בבית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, חברת שירה שירותי סיעוד ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. 

אחיות פרטיות ללילה

 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות