אחיות סיעוד

אנשים עשויים להפוך לסיעודיים בשל סיבות מגוונות. גיל מבוגר, נפילה קשה, פציעה בתאונה, מחלה וכיוצא באלה. מי שהופך לסיעודי מתקשה לבצע את כל הפעולות שבעבר נחשבו לשגרתיות עבורו. יחד עם זאת, יש אנשים סיעודיים שמצבם הרפואי טוב פחות מאחרים, ובמקרים כאלה הם זקוקים לטיפול מיוחד שניתן על ידי אחיות סיעוד.

מתי נדרשת השגחה של אחות סיעודית והעזרה שניתנת על ידי מטפלים סיעודיים שאינם בעלי הכשרה כשל אחות סיעודית אינה מספיקה? זה נכון למשל כאשר מדובר בקשיש שמצבו מוגדר בשם חולה סיעודי מורכב. חולה סיעודי כזה יכול להיות מרותק למיטתו או שעליו לקבל טיפול רפואי מעבר לסיוע בפעולות כמו אכילה, רחצה וכדומה.

סיעודיים ומחלימים

מתי נדרשת העזרה שמספקות אחיות סיעוד? ידוע על מגוון רחב למדי של מצבים בהם נדרשת אחות מטפלת סיעודית. זה נכון למשל כאשר מדובר באדם סיעודי המרותק למיטתו וזקוק לעירוי באופן קבוע. זה נכון כאשר מדובר באדם חולה הסובל מקשיי נשימה ועליו לקבל חמצן באמצעות צינורית. זה נכון כאשר מדובר באדם סיעודי שסובל ממצב של סוכר בלתי מאוזן, באנשים שמחלימים מאירוע מוחי, באנשים הזקוקים לטיפול תרופתי מיוחד וכדומה. לעיתים, אחות סיעודית נדרשת כאשר מדובר באדם המחלים מתאונה.

שירותי אחות צמודה

ישנן חברות סיעוד מתמחות אשר מציעות שירות של אחיות סיעוד בבית. שירות כזה נדרש כאשר מצבו של החולה הסיעודי מאפשר לו מצד אחד להיות מטופל בבית, אך מצד שני מצבו איננו כזה שמאפשר לו להסתפק במטפל סיעודי רגיל. בנוסף, קיים גם שירות של אחות צמודה המלווה את החולה עשרים וארבע שעות ביממה בשעה שהוא מאושפז בבית החולים. חולה סיעודי מורכב אמנם זכאי להשגחה של אחיות בבית החולים או במוסד השיקומי, אבל שם העומס רב והטיפול איננו אישי. עבור משפחות שרוצות להיות בטוחות שהיקרים להם נמצאים בטיפול ובהשגחה אישיים – שירות של אחות צמודה מהווה פתרון מצוין.

אם יש לכם קרוב משפחה חולה, קשיש סיעודי שמצבו ירוד, פנו לשירה שירותי סיעוד והזמינו אחיות סיעוד שיטפלו בו בביתו. אחות מטפלת סיעודית תוכל לסייע גם כאשר מדובר במי שמרותק למיטה בבית החולים ורוצים אשת מקצוע שתשגיח עליו באופן רצוף, אישי וסבלני.
מידע נוסף:
מידע נוסף:
מידע נוסף:
חברות סיעוד  
שירותי סיעוד בבית  
אחיות סיעוד  
טיפול בקשישים  
בתי אבות  
בתי אבות פרטיים  
שירותי סיעוד בבית  
בתי אבות ודיור מוגן  
מטפלת סיעודית  
טיפול סיעודי  
שירותי סיעוד  
מטפלת לאדם סיעודי  
עובדים זרים לסיעוד  
עובד זר סיעודי  
עזרה סיעודית  
אחות לאחר ניתוח  
אחיות סיעודיות ללילה  
אחיות פרטיות ללילה  
אחיות פרטיות  
מטפל פרטי 24/7  
מטפלת סיעודית ישראלית  
מטפלת פרטית 24/7  
מטפלת פרטית  
שירותי אחיות  
מחפשים מטפל סיעודי זר ליקירכם?
התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואחד המומחים של שירה שירותי סיעוד ישוב אליכם ויעניק לכם את כל המידע לו את זקוקים.

אנו נסייע לכם ונבחר יחד אתכם מטפל מוסמך ומקצועי שיטפל ביקירכם במסירות, ובעיקר מישהו שתוכלו לסמוך עליו ולהיות בטוחים שיקירכם נמצא בידיים טובות ומסורות.
 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות