אחת הבעיות שעומדות בפני משפחות שיקיריהן זקוקים לשירות אחיות היא, שבמהלך הלילה בני המשפחה לא תמיד יכולים להיות איתם. במהלך היום, הם יכולים להסתדר בצורה כזו או אחרת, אך בלילה, בני המשפחה צריכים להיות עם הילדים, צריכים לישון בשביל שיוכלו לקום למחרת לעבודה או ללימודים, ועל כן הם לא תמיד יכולים להישאר עם אותם בני משפחה. זו הסיבה שמשפחות רבות מעדיפות לשכור שירות אחיות לילה בבתים.

שירות אחיות לילה בבתים הוא שירות שמיועד עבור חולים סיעודיים,עבור אנשים מבוגרים שזקוקים לליווי והשגחה וכן עבור אנשים שעברו ניתוחים ואין מי שיהיה איתם בימים הראשונים שאחרי הניתוח. במסגרת שירות זה אחיות לילה דואגות לשמור על המטופלים, להכין להם אוכל, לתת להם תרופות, במידת הצורך הן מלוות אותם לשירותים ובאופן כללי הן נשארות ערות כל הלילה על מנת להשגיח עליהם ולטפל בהם אם יש צורך. כמובן שבמידת הצורך, הן גם יוצרות קשר עם בני המשפחה או עם רופאים אשר אחראים על הטיפול באותם מטופלים.

שירות אחות פרטית ללילה, הוא טיפול אשר יכול להתבצע במקביל לטיפול אחות יום או לחילופין, במקביל לטיפול שהמשפחה מעניקה למטופל, זאת על פי יכולתה. טיפול לילה חשוב לומר, מתחיל בשעות הערב ונגמר בשעות הבוקר, עת בני המשפחה מגיעים להחליף את האחות או שאחות חלופית מגיעה להחליף אותה.

כשמחליטים לשכור שירות אחיות לילה בבתים, צריך לוודא שמדובר באחות עם ניסיון בטיפול במקרה שעומד לפניה, מדובר באחות עם ניסיון שמבינה את כובד המשימה שעומדת מולה. צריך לזכור, לא מדובר בטיפול שונה מטיפול יום, באופן עקרוני, אך כן צריך לשים לב לדגשים שונים, הן במובן הזה שהמטופל לא יקום מהמיטה ללא השגחה ולא יעשה דברים שעלולים לפגוע בו או בטיפול שהוא קיבל, וכן שהאחות עצמה לא תירדם או תיעלם באמצע השירות. לכן חשוב שתהיה זו אחות מנוסה, אמינה, אחראית, עם שיקול דעת, שניתן לסמוך עליה. עליה לדעת שבידייה מופקדים אדם יקר וחשוב לבני המשפחה.

אם אתם מחפשים שירות אחיות לילה בבתים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת שירה שירותי סיעוד מזמינה אתכם לקבל את כל המידע והפרטים אודות שירות אחיות לילה. זה הזמן לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. צוות האחיות שלנו הינו מנוסה ומכיר את העבודה מכל זווית אפשרית. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר. 

אחיות לילה

 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות