למען יקירכם ולשקט הנפשי שלכם.

אף אחד מאיתנו אינו אוהב לבקר או לשהות בבתי חולים. אך לצערנו שהות כזו אינה עניין של בחירה ולעתים נכפית בעקבות מגוון מצבים ומקרים: קשישים שמצב בריאותם הידרדר באופן פתאומי, חולים המחלימים מניתוח או מתמודדים חו"ח עם מחלה, נפגעי תאונות דרכים או אפילו כאלה שחוו נפילה / חבלה קשה ועוד.
 
במרבית המקרים, מאושפזים החולים, הנפגעים או המטופלים בבית החולים, שם מבצעים הצוותים הרפואיים מגוון בדיקות וטיפולים נחוצים, עד שיוחלט כי ניתן לשחרר את המטופל לביתו להמשך טיפול שגרתי ולמעקב.
 
לצערנו, כולנו מכירים את העומס הקיים במערכת הבריאות הציבורית בישראל, עומס שאינו מאפשר לצוותים הרפואיים להעניק את מלוא תשומת הלב לכל חולה ומטופל. תשומת הלב הזו יכולה לעתים להיות בקשה פשוטה כמו כוס מים לשתייה, אך לעתים גם קריאה לעזרה בעקבות הידרדרות רפואית של המטופל המחייבת תגובה וטיפול מהירים.
 
העומס בבתי החולים יחד עם שגרת האשפוז הלא פשוטה שחווים המאושפזים גורמת למשפחות המטופלים לשהות שעות רבות לצד יקירן לכל אורך תקופת האשפוז על מנת לוודא ולפקח שהוא מקבל את תשומת הלב הראויה.
אך עם כל הרצון לסייע ולהיות שם ברגעים החשובים, שגרת החיים, המטלות היומיומיות ולעתים גם המרחק הגיאוגרפי לא מאפשרים לכל המשפחות לשהות שעות רבות לצד יקיריהן.  
 
אנו בשירה שירותי סיעוד מבינים את הקשיים עמם מתמודדות משפחות המאושפזים ומציעים לכם פתרון לתקופת האשפוז: השגחה אישית וצמודה של אחות פרטית שתדאג ליקירכם לכל צרכיו בזמן שהותו בבית החולים: בהחלפת תחבושות, במתן זריקות, בהחלפת עירויים ועוד, ולכל תקופה שתמצאו לנכון - החל משעות בודדות ביום ועד להשגחה רציפה -24/7

עם שירותי ההשגחה הפרטית של שירה שירותי סיעוד תוכלו להיות בטוחים כי יקירכם מקבל את הטיפול הראוי ביותר וליהנות ממגוון יתרונות:
  • יחס אישי והשגחה צמודה ליקירכם - 24 שעות ביממה
  • סיוע במטלות ובפעולות היומיומיות: אכילה, מקלחת, לבוש ועוד
  • מענה מיידי וקבלת עדכונים שוטפים על כל התפתחות רפואית של יקירכם
  • איש קשר זמין המנהל את התקשורת השוטפת מול צוות בית החולים
  • ליווי יקירכם לבדיקות ועוד
מידע נוסף:
מטפלת סיעודית  
מטפלים סיעודיים זרים - כל היתרונות  
אחות פרטית בבית חולים  
טיפול סיעודי בבית המטופל  
שירותי טרום סיעוד  
מבחן התלות - ADL  
קצבת הסיעוד לקשישים  
כיצד לבחור בית אבות?  
עזרה סיעודית לניצולי שואה  
יקירכם אושפז
בבית חולים?
צוות האחים והאחיות המסור והמנוסה של חברתנו ידאג שיקבל את הטיפול הראוי והמסור ביותר במהלך שהותו בבית החולים ויעניק לכם שקט נפשי בכל תקופת אשפוז. 

לידיעתכם: בעלי ביטוחים משלימים של קופות החולים זכאים במקרים מסוימים לקבלת החזרים בגין שירותי אחות פרטית. התקשרו אלינו ונשמח להעניק לכם ייעוץ ולענות על כל שאלה. 

אחות פרטית בבית חולים

 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות