אנשים רבים אשר עוברים ניתוחים מבקשים לשכור אחות לאחר ניתוח על מנת שזו תטפל בהם, הן בבית והן בבית החולים. שירות זה מוכר על ידי בתי חולים רבים וכן מומלץ במקרים רבים, בהם אין לחולה בני משפחה או חברים שיכולים להיות לצידו אחרי הניתוח ובכלל.

הרעיון של אחות לאחר ניתוח הוא גם להעניק טיפול רפואי על פי הסכמה, וכן לעזור לחולה ולהסביר לו כיצד לפעול, מול אחיות והצוות הרפואי. ברוב המקרים אגב, נהוג להשתמש בשירות אחות לאחר ניתוח, כשמדובר בניתוחים קלים אשר החולה משוחרר הביתה עוד באותו יום ואין מי שיכול להיות איתו. במקרה כזה, הוא זקוק לכוח עזר שיכול לעזור ולהקל עליו.

בין השירותים שאחות לאחר ניתוח בבית חולים או בבית מעניקה, אפשר למצוא שירותי החלפת תחבושות, מתן כדורים, זריקות, עירוי,, בדיקת חום ולחץ דם, טיפול עזרה ראשונה במידת הצורך, השגחה, החלפת מצעים, החלפת בגדים, עזרה בניוד, מקלחת, ועוד. מדובר על שירות שנמשך 24 שעות ואף יותר, לרוב על ידי צוות אחיות שמתחלף וזאת כאמור גם בבית הפציינט וגם אצל הלקוח.
אחות לאחר ניתוח מתעסקת גם בכל הצד הפרוצדוראלי, אכן מיצירת קשר עם הרופאים ועם בית חולים, במידה ויש לפציינט משפחה, אז היא דואגת לעדכן אותם, היא מלווה את הפציינט לכל בדיקה והליך רפואי.

מדוע שירות אחות לאחר ניתוח הוא חשוב
ראשית, הוא מקל במידת מה על הפציינט. במקום שהוא יהיה לבדו, הוא זוכה לתמיכה וליווי מטעם גורם מקצועי.
שנית, זה מקל על בני המשפחה. כך הם לא צריכים לשהות לצידו כל הזמן. לעיתים מדובר על ימים ולילות ארוכים, מה שאומר הפסד ימי עבודה ועוד. לכן הם יכולים להיעזר באותו שירות ולחסוך בכך זמן ואפילו עלויות.
שלוש, בני משפחה בדרך כלל אינם מכירים את הנושא מהצד הרפואי והם מעורבים בו רגשית. אחות מכירה את הנושא היטב, כך שהיא יכולה לבצע את העבודה באופן מקצועי מבלי לערב רגשות, אשר עלולות לפגוע בשירות שלה.

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד אודות שירות אחות לאחר ניתוח, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נדאג לספק לכם את כל המידע בנושא. חברת שירה שירותי סיעוד מזמינה אתכם לקבל את כל הפרטים שאתם זקוקים להם על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר עבור יקירכם. 

אחות לאחר ניתוח 

 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות