מסורים ליקירים שלכם
 
יקירכם זקוק לטיפול סיעודי?
אנו יודעים כי אתם חווים תקופה לא פשוטה הטומנת בחובה התלבטויות וחששות רבים הדורשת מכם לקבל החלטות רבות הקשורות בבחירת מסגרת או אדם שילוו ויטפלו ביקירכם - אם למספר שעות ואם לאורך כל שעות היום.
 
אנו בשירה שירותי סיעוד נלווה אתכם ונסייע לכם בהתאמת טיפול ראוי ומסור ליקירכם.
הניסיון הרב שצברה חברתנו בתחום הסיעוד מאפשר לנו להעניק את כל שירותי הסיעוד תחת קורת גג אחת וכן את הביטחון כי יקירכם נמצא בידיים המנוסות, המקצועיות והראויות ביותר.
 
בחברתנו תמצאו את כל שירותי הסיעוד לקשישים, נכים וחולים סיעודיים: מטפלים ומטפלות סיעודיות שיעניקו ליקירכם את הטיפול המסור והטוב ביותר - 24 שעות ביממה או לפרקי זמן מוגדרים מראש, אחיות פרטיות מוסמכות שישגיחו ויטפלו ביקירכם בביתו או בבית החולים, שירותי טרום סיעוד שיסייעו ליקירכם עד קבלת הקצבה מביטוח לאומי, שירותי ייעוץ והשמה בבתי אבות ועוד.
 
מקצועיות, מסירות אנושיות
המקצועיות, המסירות והאנושיות בטיפול שלנו ביקירכם ניצבות מעל הכול: צוות המטפלים הסיעודיים והאחיות בחברתנו נבחר בקפידה תוך מתן דגש על ניסיון, מיומנות, הכשרה מקצועית וכן על תכונות כגון סבלנות, אחריות ומסירות. והכול - על מנת שיקירכם ימשיך לחיות בכבוד וישמור ככל הניתן על שגרת חייו.
 
על מנת להסיר חלק מהחששות ואי הוודאות שבוודאי אתם חווים ברגעים אלו, ריכזנו עבורכם באתר מידע חשוב בתחום הסיעוד וכן טיפים והמלצות שיסייעו לכם לבחור את הטיפול המתאים ביותר ליקירכם:
כל המידע על קצבת הסיעוד מביטוח הלאומי
כל היתרונות במטפל סיעודי זר
כיצד לבחור מטפלת סיעודית מתאימה
המדריך לבחירת בית אבות ועוד.
 
רוצים להעניק ליקירכם את הטיפול הראוי ביותר?
​זקוקים להכוונה?

 
אנחנו כאן בשבילכם. צוות המומחים של שירה שירותי סיעוד ישמח לענות לכם על כל שאלה ולהעניק לכם את כל הייעוץ וההכוונה.

יחד נתאים ליקירכם את הטיפול הסיעודי המתאים, כך שתהיו בטוחים שהוא נמצא בידיים הכי טובות שיש. 
 

אודותינו

 

מעוניינים במידע נוסף?
חייגו עכשיו: 072-33-80-309
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
חברות סיעוד     שירותי סיעוד בבית     אחיות סיעוד     טיפול בקשישים     בתי אבות     בתי אבות פרטיים     שירותי סיעוד בבית     בתי אבות ודיור מוגן     מטפלת סיעודית     טיפול סיעודי     שירותי סיעוד     מטפלת לאדם סיעודי     עובדים זרים לסיעוד     עובד זר סיעודי     עזרה סיעודית     אחות לאחר ניתוח     אחיות סיעודיות ללילה     אחיות פרטיות ללילה     אחיות פרטיות     מטפל פרטי 24/7     מטפלת סיעודית ישראלית     מטפלת פרטית 24/7     מטפלת פרטית     שירותי אחיות